TAŞ KAPLAMA

Taş Kaplama

Taş kaplamanın dekoratif taş, kültür taşı veya yapay taş gibi isimleri de vardır. Taş kaplama çimento, ponza, kum ve değişik renk pigmentleriyle hazırlanan ve doğada bulunan taşların kalıpları çıkartılarak hazırlanan malzemesidir. Doğal taşlar günümüzde ve geçmişte pek çok farklı alan ve mekânlarda kullanılmıştır.


Taş Kaplama Tarihçesi

Doğal taşlar geçmişin her döneminde temel yapı malzemesi olarak kullanılmıştır ve kullanılmaya devam ediyor. Doğada binlerce taş çeşidi bulunuyor ve her birinin kendine özgü özellikleri, renkleri ve dokuları vardır. Bu farklı doku ve renk seçenekleriyle üretilen dekoratif taş kaplama malzemesi günümüzde dünya çapında hem dekoratif amaçla kullanılıyor hem de teknolojik olarak da kendini yeniliyor. Firmamız size son teknolojiyle üretilen ve tamamen doğal taşların kalıplarıyla hazırlanan malzemelerle hizmet veriyoruz.


Taş Kaplama Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif taş kaplama 2000’li yılların başında Türkiye’de kullanılmaya başlanmıştır. Taş kaplama villalarda, şöminelerde, istinat duvarlarında, bacalarda ve mimariyi yapıyı bütünleştirerek şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde mimarlar tarafından bazı projelerde iç mekân tasarım, kafe, restoran, okul, otel gibi mekânlarda ve evlerde TV ünitesi arkası, mutfaklarda fayans arası, giriş ve koridorlarda yaşam alanlarımızı konforlu ve şık bir görüntüye kavuşturmaktadır. Taş kaplama aynı zamanda hem ses hem de işi yalıtımı sağlayarak büyük fayda sağlamaktadır. Kullanım alanı son derece geniş olan bu uygulama firmamız tarafından son derece profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir. Modern tasarımların sunulduğu taş kaplama hizmetlerimiz ile mekanlar daha şık bir görünüm kazanıyor.


Tas Kaplama Nereden Temin Edilir?

Sizde evinizi iş yerinizi kafenizi farklı bir tasarımla şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Konusunda profesyonel bir ekiple çalışarak son derece hoş bir sonuç elde etme imkânı sunuyoruz. Size bu konuda garanti veriyor ve işinizi işimiz sayıp beğeninize sunuyoruz. Taş kaplama işi bir sanat işidir. Çünkü ürünün kalitesi kadar uygulaması da kaliteli ve profesyonel ekip tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde istenilen randıman alınmayacaktır. Geniş ürün yelpazesi ve çeşitli renk doku özellikleriyle bünyemizde bulunduran firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

TAŞ KAPLAMA